DOMEXIS - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ing. Milan MOLNÁR

Ing. Milan MOLNÁR

konateľ

I speak englishIch spreche deutsch

+421 904 547 506

milan@housereality.sk

Konateľ spoločnosti Ing. Milan Molnár založil spoločnosť s víziou poskytnutia komplexných služieb spojených s realitami pod jednou strechou. Je úspešným absolventom inžinierskeho štúdia Vysokého učení technického v Brne. V spoločnosti sa zameriava spolu s jeho "stavebným tímom" poskytovaniu služieb spojených s projekciou a realizáciou stavieb zhmotnených podľa požiadaviek a vysnívaných predstáv klientov. Jeho prioritou je poskytnúť klientom efektívne a kvalitné služby bez zbytočného rizika.

Maklér má 0 ponúk
JUDr. Andrea  MOLNÁROVÁ

JUDr. Andrea MOLNÁROVÁ

právnik

Je parle françaisI speak english

+ 421 903 495 837

andrea@housereality.sk

Právnička spoločnosti JUDr. Andrea Molnárová zastrešuje právnu agendu spoločnosti od jej vzniku. Je úspešnou absolventkou doktorandského štúdia Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Občianskemu právu so zameraním na nehnuteľnosti a katastrálne právo sa aktívne venuje od roku 2010. Klientom spoločnosti poskytuje komplexné odborné poradenstvo v súvislosti s nakladaním s nehnuteľnosťami najmä vo vzťahu k Občianskemu zákonníku, Zákone o katastri nehnuteľností a o zápise vlastníckych a iných práv k nehnuteľnostiam (katastrálny zákon), ako aj Zákonu o krátkodobom nájme nehnuteľností. Jej komplexný právny rozhľad pomáha klientom s ľahkým a bezstarostným nakladaním s ich nehnuteľnosťou.

Maklér má 0 ponúk
Zlatica TOPOĽSKÁ

Zlatica TOPOĽSKÁ

Я говорить русскийJa govorim srbskiJa govorim hrvatskiI speak englishmluvim česky

+421 911 308 926

zlatica@housereality.sk

Zlatica Topoľská - realitný maklér senior, je presne ten ústretový a komunikatívny maklér ktorého hľadáte. Rada pracuje s ľuďmi a pre ľudí, pričom sa vždy snaží načúvať potrebám klienta. Profesionálny a odborný prístup je u nej na prvom mieste. Medzi svojich klientov zaraďuje všetky vekové kategórie, ktorí vložia do jej rúk maximálnu dôveru. Klientov informuje o každom kroku a robí všetko pre ich maximálnu spokojnosť.

Maklér má 0 ponúk
Vlastimil FRIEBERT

Vlastimil FRIEBERT

realitný maklér senior

Я говорить русскийbeszélek magyarulI speak english

+421 911 411 333

vlasto@housereality.sk

Realitný maklér senior Vlastimil Friebert aktívne pôsobí na realitnom trhu od roku 2004. Jeho mottom je poskytovanie spoľahlivých profesionálnych služieb s určitou dávkou entuziazmu a pozitívnej energie, výsledkom čoho sú spokojní klienti. Reality ho bavia a teší sa z každého nového obchodného prípadu či už ide o klienta, ktorý sa k nemu ako k záruke kvalitne poskytnutej realitnej služby vrátil alebo nového klienta, ktorý sa rozhodol zveriť mu dôveru. Do každého prípadu sa púšťa so 100% nasadením, tak, ako keby to robil pre svoju rodinu.

Maklér má 12 ponúk
Peter TÖKÖLY

Peter TÖKÖLY

realitný maklér senior

Я говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 903 936 860

peter@housereality.sk

Realitný maklér senior Peter Tököly aktívne pôsobí na realitnom trhu od roku 2006. Za toto obdobie sprostredkoval svojim klientom mnoho úspešných predajov a prenájmov. Prácu makléra robí s ochotou pomôcť druhej strane zorientovať sa v nie ľahkom priestore na trhu za cieľom nájsť pre klienta vhodné bývanie, zodpovedajúce ako jeho požiadavkám o štandarde bývania tak aj jeho finančným možnostiam. Svojimi skúsenosťami a odborným rozhľadom Vám veľmi rád poskytne svoje kvalifikované poradenstvo.

Maklér má 18 ponúk
Monika  GAŽÍKOVÁ

Monika GAŽÍKOVÁ

realitný maklér senior

Я говорить русскийI speak english

+421 903 255 725

monika@housereality.sk

Monika Gažiková - realitný maklér senior, pôsobí na trhu viac ako 15 rokov, pričom realitný trh bol pre ňu vždy zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou, v ktorej sa zakaždým naučí niečo nové a to ju posúva vpred. Zároveň veľmi rada pracuje a aj v minulosti vždy pracovala s ľuďmi. Klienti oceňujú jej individuálny prístup, pretože pochopili že nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie, pri ktorých im veľmi rada ukázala ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.

Maklér má 1 ponuku
Ing. arch. et Ing. Barbora FRAJKOVÁ

Ing. arch. et Ing. Barbora FRAJKOVÁ

Architekt

Io parlo ItalianoI speak english

+421 903 461 350

barbora@housereality.sk

Architektka Ing. arch. et Ing. je úspešnou absolventkou vysokoškolského štúdia na Slovenskej technickej univerzite, fakulta architektúry v Bratislave v odbore architektúra a urbanizmus (Ing.arch.) a stavebnej fakulty (Ing.). Zameriava sa na vytváranie návrhov a vyhotovovanie projektových dokumentácií podľa požiadaviek a vízií jednotlivých klientov. Jej cieľom je vyhotovenie funkčného a priestorovo zaujímavého objektu ktorý odzrkadľuje osobnosť a potreby jeho obyvateľa.

Maklér má 0 ponúk