Kontaktné údaje

House reality, s. r. o.

spoločnosť zapísaná: Obchodný register Okresného súdu v Bratislava I,oddiel Sro, vložka číslo: 90079/B

Fedinova 1083/16, 851 01 Bratislava

Údernícka 11, 851 01 Bratislava (5 minút pešo od Železničnej stanice Petržalka, Vienna gatu)



47 183 390

2023804134

SK2023804134

0903 495 837

info@housereality.sk

www.housereality.sk


Výpis z obchodného registra

Číslo účtu v IBAN tvare: SK2202000000003372100858 vedený vo Všeobecnej úverovej banke, a.s.

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Oslovte nás priamo

Ing. Milan MOLNÁR

Ing. Milan MOLNÁR

I speak englishIch spreche deutsch

+421 904 547 506

milan@housereality.sk Maklér má 0 ponúk
JUDr. Andrea  MOLNÁROVÁ

JUDr. Andrea MOLNÁROVÁ

Je parle françaisI speak english

+ 421 903 495 837

andrea@housereality.sk Maklér má 0 ponúk
Vlastimil FRIEBERT

Vlastimil FRIEBERT

Я говорить русскийbeszélek magyarulI speak english

+421 911 411 333

vlasto@housereality.sk Maklér má 13 ponúk
Katarína HANKOVÁ

Katarína HANKOVÁ

I speak english

+421 907 756 733

katarina@housereality.sk Maklér má 2 ponuky
Peter TÖKÖLY

Peter TÖKÖLY

Я говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 903 936 860

peter@housereality.sk Maklér má 24 ponúk
Zlatica TOPOĽSKÁ

Zlatica TOPOĽSKÁ

Я говорить русскийJa govorim srbskiJa govorim hrvatskiJe parle françaisI speak englishIch spreche deutsch

+421 911 308 926

zlatica@housereality.sk Maklér má 1 ponuku
Monika  GAŽÍKOVÁ

Monika GAŽÍKOVÁ

Я говорить русскийI speak english

+421 903 255 725

monika@housereality.sk Maklér má 1 ponuku
Ing. arch. et Ing. Barbora FRAJKOVÁ

Ing. arch. et Ing. Barbora FRAJKOVÁ

Io parlo ItalianoI speak english

+421 903 461 350

barbora@housereality.sk Maklér má 0 ponúk