Kontaktné údaje

DOMEXIS, s.r.o.

spoločnosť zapísaná: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka číslo: 145382/B

Fedinova 1083/16, 851 01 Bratislava, Slovenská republika

Pri smaltovni 11, 851 01 Bratislava (5 minút pešo od Železničnej stanice Petržalka, Vienna gatu)



52 744 400

2121257644

0903 495 837

info@housereality.sk

www.housereality.sk


Výpis z obchodného registra

Číslo účtu v IBAN tvare: SK90 0200 0000 0043 0233 8558 vedený vo Všeobecnej úverovej banke, a.s.

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Oslovte nás priamo

Ing. Milan MOLNÁR

Ing. Milan MOLNÁR

I speak englishIch spreche deutsch

+421 904 547 506

milan@housereality.sk Maklér má 0 ponúk
JUDr. Andrea  MOLNÁROVÁ

JUDr. Andrea MOLNÁROVÁ

Je parle françaisI speak english

+ 421 903 495 837

andrea@housereality.sk Maklér má 0 ponúk
Zlatica TOPOĽSKÁ

Zlatica TOPOĽSKÁ

Я говорить русскийJa govorim srbskiJa govorim hrvatskiI speak englishmluvim česky

+421 911 308 926

zlatica@housereality.sk Maklér má 0 ponúk
Vlastimil FRIEBERT

Vlastimil FRIEBERT

Я говорить русскийbeszélek magyarulI speak english

+421 911 411 333

vlasto@housereality.sk Maklér má 12 ponúk
Peter TÖKÖLY

Peter TÖKÖLY

Я говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 903 936 860

peter@housereality.sk Maklér má 18 ponúk
Monika  GAŽÍKOVÁ

Monika GAŽÍKOVÁ

Я говорить русскийI speak english

+421 903 255 725

monika@housereality.sk Maklér má 1 ponuku
Ing. arch. et Ing. Barbora FRAJKOVÁ

Ing. arch. et Ing. Barbora FRAJKOVÁ

Io parlo ItalianoI speak english

+421 903 461 350

barbora@housereality.sk Maklér má 0 ponúk