Moderný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami, Bernolákovo, okres Senec

 • 4.JPG
 • Moderný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami, Bernolákovo, okres Senec
 • Moderný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami, Bernolákovo, okres Senec
 • 8.JPG
 • Moderný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami, Bernolákovo, okres Senec
 • bernolakovo 1rezervovane.png
 • bernolakovo 2 rezervovane.png

Rodinný dom na predaj v lokalite Bernolákovo v Senci

POPIS DOMU:
Ponúkame na predaj kvalitnú modernú novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami rozdelenú na byt A - prízemný byt a na byt B - mezonet (REZERVOVANÝ). Rodinný dom sa nachádza v obľúbenej lokalite obce Bernolákovo, okres Senec. Výmera pozemku je 1000 m2 a každému bytu bude prináležať vlastný pozemok o rozlohe 500 m2 Rodinný dom je aktuálne vo výstavbe, predpokladaný termín dokončenia stavebných prác je jeseň 2020. Dom bude zateplený, každá bytová jednotka bude obsahovať predprípravu na krb v obývacej izbe, plastové okná s izolačným trojskom, vypínače a zásuvky zn. Legrand, plynový kotol, podlahové kúrenie a bude vymaľovaná bielou farbou. Pri výstavbe je kladený dôraz na kvalitu použitých materiálov a zhotovenia. Dom bude napojený na všetky inžinierske siete - kanalizácia, plyn, elektrina, voda, internet, predpríprava na alarm. Terénne úpravy budú pripravené pre potreby výsadby trávnika.

BYT A:
Byt A je prízemný byt o úžitkovej rozlohe 106 m2. Pri vstupe do bytu A sa nachádza pekná predsieň z ktorej je prístup do samostatného WC, chodbou sa dostaneme do oddychovej časti bytu pozostávajúcej z troch izieb, kúpeľne s vaňou, WC a umývadlom. Denná časť bytu pozostáva z kuchyne spojenej so vzdušnou obývacou izbou s krbom a s výstupom na terasu. Vedľa kuchyne je praktická špajza s technickou miestnosťou.

CENA BYTU A:
Cena bytu A v štádiu holodom (ako je zobrazené na fotografiách) je 177.500,- EUR.
Cena bytu A vo vyhotovení štandard, t.j. dokončené podlahy, osadená sanita, položená dlažba a obklady, osadené zárubne a vnútorné dvere, všetko podľa cenníka + 15.000,- EUR = 192.500,- EUR. Cenu jednotlivých materiálov v štandarde poskytneme na vyžiadanie.


BYT B - REZERVOVANÝ:
Byt B je praktický mezonetový byt o úžitkovej rozlohe 107,45 m2. Vo vstupe do bytu B sa nachádza chodba z ktorej je prístup do samostatného WC, zároveň sa ňou dostaneme do dennej časti domu tvorenej z priestrannej kuchyne spojenej so vzdušnou obývacou izbou s krbom a s výstupom na terasu. Pod schodiskom nájdeme technickú miestnosť. Na prvom podlaží sú tri spálne, chodba a kúpeľňa s vaňou a s WC.

CENA BYTU B:
Cena bytu B v štádiu holodom (ako je zobrazené na fotografiách) je 179.900,- EUR.
Cena bytu B vo vyhotovení štandard, t.j. dokončené podlahy, osadená sanita, položená dlažba a obklady, osadené zárubne a vnútorné dvere, všetko podľa cenníka + 15.000,- EUR = 194.900,- EUR. Cenu jednotlivých materiálov v štandarde poskytneme na vyžiadanie.

LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza v novej lokalite obce, na ulici kde je dom umiestnený sú už okolité nehnuteľnosti dokončené a tým odpadá stavebný ruch. Obec Bernolákovo má kompletnú občiansku vybavenosť a nachádza sa neďaleko mesta Senec, a od Bratislavy je vzdialený cca 20 kilometrov vďaka čomu patrí k vyhľadávaným lokalitám pre bývanie.

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
4
106 m²
osobné
holopriestor
aktívne
verejný vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vaňa
vlastné - plyn
vonkajšie
tehla
predpríprava
A
plastové
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Riečna, Bernolákovo, Senec, SlovenskoPre viac informácií kontaktujte

JUDr. Andrea Molnárová

JUDr. Andrea Molnárová

právnik

Je parle françaisI speak english

+ 421 903 495 837

andrea@housereality.sk Maklér má 5 ponúk
 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Bernolákovo
 • Ulica Riečna
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt + 421 903 495 837

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Andrea Molnárová

JUDr. Andrea Molnárová

právnik

Je parle françaisI speak english

+ 421 903 495 837

andrea@housereality.sk Maklér má 5 ponúk